Mardin Organize Sanayi Bölgesi
Mardin Organize Sanayi Bölgesi

Yeni gelişme duyuru ve haberleri ilk önce siz öğrenmek isterseniz mail adresinizi kayıt edin. Sizi bilgilendirelim.

Vali Yaman OSB´yi Ziyaret Etti.


Mardin Valisi Mustafa Yaman Organize Sanayi Bölgesini Ziyaret etti, Oli Makarna Fabrikasını gezdi.

  Mardin Valisi Mustafa Yaman Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, OSB Başkan Vekili ve Mardin Sanayi ve İşadamları Derneği Başkanı Nasır Duyan ve müteşebbis heyetten OSB Hakkında bilgi aldı.

            Vali Yaman, Vali Yardımcısı Ali İkram  Tuna ve Kızıltepe İlçe Kaymakamı Ali Gürtuna ile birlikte Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. OSB Başkan vekili ve MARSİAD Başkanı Nasır Duyan Vali Yaman´a OSB Hakkında brifing verdi. OSB Müteşebbis heyeti ile görüşen ve OSB hakkında bilgi alan Vali Yaman bir fabrikada gezi ve inceleme yapmak istedi. Karaboğa Şirketler Grubuna ait Oli Makarna Fabrikası giden Vali Yaman, Karaboğa Şirketler Grubu Ceosu ve Türkiye Makarna Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Karaboğa´dan makarna hakkında bilgi aldı.

          MARSİAD Başkanı ve OSB Başkan Vekili Nasır Duyan, Vali Mustafa Yaman´ın sanayicilere yaklaşımını olumlu bulduklarını belirterek “ Vali Sayın Yaman´ın ziyaretleri bize manevi güç verdi. Valimizin manevi desteği hedeflediğimiz ihracat rakamlarına ulaşmamızdaki kararlılığımızı arttırdı. Sanayici arkadaşlarımın ve müteşebbis heyet adına  Sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.

           Vali Mustafa Yaman´ın OSB´den memnun ayrıldığı belirtildi.